Oferta pracy

Na stanowisko

ANALITYK BIZNESOWO-SYSTEMOWY

TWOJE ZADANIA:

• Współpraca z klientami mająca na celu zrozumienie i zebranie wymagań dotyczących produktów, które mają zostać zaimplementowane
• Dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i technicznych zgodnie z przyjętymi standardami UML i BPMN
• Przygotowanie analizy systemowej wymagań biznesowych (przypadki użycia, diagramy aktywności, specyfikacje dot. interfejsu) przy użyciu narzędzi Enterprise Architect lub Visio
• Przygotowywanie prezentacji i raportów
• Wsparcie wdrożeń systemów IT
• Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i dostawcami
• Współpraca z zespołami biznesowymi, wdrożeniowymi i programistami
• Planowanie i prowadzenie testów systemowych
• Elastyczność względem terminów realizacji zadań

OCZEKIWANIA:

• Bardzo dobre umiejętności analityczne, umiejętność dokładnego zbierania i opracowywania danych
• Znajomość narzędzia Enterprise Architect
• Doświadczenie z interfejsami (batch, online, H2H)
• Dobra znajomość MS Excel, pakietu MS Office
• Praktyczna znajomość standardów UML i BPMN
• Praktyczne doświadczenie z bazami danych SQL albo Oracle
• Płynny angielski w mowie i piśmie
• Komunikatywność pozwalająca na prowadzenie spotkań z klientami
• Umiejętność pracy pod presją, prowadząc na raz kilka projektów na różnych etapach zaawansowania

OFERUJEMY:

• Dobrą atmosferę i ambitny zespół
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Rozwój i naukę pod okiem doświadczonych specjalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków
• Merytokrację

MILE WIDZIANE:

• Znajomość rynku kart i płatności
• Doświadczenie z projektów wdrożeniowych w sektorze finansowym

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres:

praca@payarto.com