Oferta pracy

Na stanowisko

ANALITYK

TWOJE ZADANIA:

• Analiza, projektowanie i dokumentowanie funkcjonalności oraz wymagań
• Bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperskimi, biznesowymi, wdrożeniowymi
• Wsparcie wdrożeń systemów IT
• Uczestnictwo w kształtowaniu architektury systemów

OCZEKIWANIA:

• Doświadczenie w branży finansowej/płatniczej
• Umiejętności i doświadczenie w zakresie analizy potrzeb oraz wymagań klientów
• Doświadczenie w modelowaniu procesów oraz systemów IT
• Doświadczenie z zagadnieniami integracyjnymi systemów IT
• Znajomość zagadnień dotyczących migracji danych
• Dobra znajomość SQL
• Znajomość narzędzi do testowania (np. Postman, SoapUI, Swagger)
• Praca z rozwiązaniami Jira, Confluence
• Znajomość notacji BPMN i UML
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na projektach informatycznych w roli analityka funkcjonalnego lub systemowego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę i zgrany zespół
• Prywatny pakiet medyczny i program Multi-Sport
• Work-life balance

MILE WIDZIANE:

• Znajomość Enterprise Architect (ewentualnie innego odpowiednika)
• Umiejętność pracy z kodem
• Znajomość tematów UX/UI

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres:

praca@payarto.com