Oferta pracy

Szukamy osoby na stanowisko

KIEROWNIK PRODUKTU AKCEPTACJI DONACJI

Zdalnie lub hybrydowo (Warszawa)

TWOJE ZADANIA:

• Zarządzanie cyklem życia produktu, z naciskiem na APIs, proces autoryzacji, clearingu i rozliczeń.
• Testowanie i wyciąganie wniosków, sugerowanie ulepszeń i współpraca z innymi zespołami w celu wdrożenia zmian.
• Wyjaśnianie klientom kwestii związanych z integracją produktu przez akceptantów, dostawców usług płatniczych i agregatorów.
• Identyfikowanie potencjalnych partnerów do współpracy w e-commerce i środowisku fizycznym.
• Prowadzenie „desk reserch” potencjalnych partnerów w segmencie donacji bezgotówkowych.
• Współpraca z wew. i zew. interesariuszami (akceptantami, agentami rozliczeniowymi, dostawcami terminali) w celu uwzględnienia ich potrzeb w rozwoju produktu.

NASZE OCZEKIWANIA:

• Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w technicznym zarządzaniu produktem w branży płatniczej.
• Dobre zrozumienie procesu płatności od strony technicznej z perspektywy wszystkich uczestników.
• Znajomość i doświadczenie w zakresie API, widgetów, technologii web view.
• Doświadczenie w rozwoju produktu i zarządzaniu nim od pomysłu do uruchomienia i utrzymania.
• Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, z umiejętnością testowania i wyciągania wniosków z problemów oraz sugerowania ulepszeń.
• Umiejętność przygotowania wymagań biznesowych i wyjaśniania koncepcji technicznych interesariuszom nietechnicznym.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w pracy z zespołami wielofunkcyjnymi.
• Znajomość platformy Android i dostawców inteligentnych terminali będzie dodatkowym atutem.
• Biegła znajomość języka angielskiego, praca w środowisku międzynarodowym.

OFERUJEMY:

• Dobrą atmosferę i ambitny zespół
• Odpowiedzialne zadania z realnym wpływem na biznes klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków
• Merytokrację

MILE WIDZIANE:

• Doświadczenie we współpracy na projektach IT z agentami rozliczeniowymi, PSP, firmami dostarczającymi usługi dla akceptantów
• Znajomość biznesu akceptacji płatności elektronicznych

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres:

praca@payarto.com